Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA

ZPŮSOBY PLATEB

Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby:

1.Bankovním převodem 

Tento způsob vám umožní bezpečnou platbu.Jakmile je částka v plné výši uhrazena, zásilka je připravována k odevzdání vybranému dopravci.

2.Hotově 

Tuto možnost vybírejte pouze pokud jste vybrali jako dopravu osobní odběr na naší výdejně v Králově dvoře.Platbu za objednávku provedete při osobním odběru zboží.Nelze kartou na místě, pouze hotovost.

 3.Go Pay online platba kartou

Máte možnost pohodlně platit online kartou. Jde o nejrychlejší způsob online platby přes GoPay platební bránu.
Po dokončení objednávky budete přesměrováni na tuto platební bránu. O průběhu platby budete informováni e-mailem. V případě, že platba online nebude úspěšná, můžete zvolit alternativní způsob platby nebo se pokusit provést platbu znovu.

ZPŮSOBY DOPRAVY

Doprava je ZDARMA při objednávce nad 5000 Kč.

Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:       

1.Česká Pošta - Balík do ruky 159,-

Přepravní služba, která zboží doručí až k vám domů.
Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na vaší poště.

2.Česká Pošta - Balík na poštu 159,-

Balík Vás bude čekat na nejbližší pobočce pošty.

3.Osobní odběr na pobočce Lele sisters – po předchozí dohodě ZDARMA

Zboží si můžete vyzvednout přímo v našem skladu:
Tovární 399,26701 Králův Dvůr

4.Osobní odběr Zásilkovna 75,-

Zboží si můžete objednat a vyzvednout na více než 7000 pobočkách v ČR a na Slovensku nebo si jej můžete nechat zaslat do Z-BOXu. V případě doručení do Z-BOXu je možná pouze online platba.

Doručení: Zásilku si můžete na pobočce Zásilkovny vyzvednout ihned, jakmile vám zašleme mail nebo SMS s vaším unikátním heslem pro výdej zásilky a informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Bez znalosti HESLA nebude možné zásilku vydat. Standardní doba uložení zásilky na Zásilkovně je 7 dnů. 
V případě, že zásilka nesplňuje podmínky rozměrů pro uložení na pobočce Zásilkovny, je směrována na dopravní společnost, která ji doručuje na adresu zákazníka. (V tomto případě jsou zásilky směrovány na dopravce: Maximální hmotnost zásilky: 5 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm,  Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm). Na pobočkách zásilkovny je možné platit hotově. Více informací na zasilkovna.cz